Hava Durumu

Niğde belediyesi 'Modern Ekmek Fabrikası' ürün yelpazesini genişletti!..

Niğde Belediyesi, Modern Ekmek Fabrikası, ürün yelpazesine 5 çeşit ekmeği daha dahil etti.

Haber Giriş Tarihi: 14.07.2023 13:04
Haber Güncellenme Tarihi: 14.07.2023 13:12
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde belediyesi 'Modern Ekmek Fabrikası' ürün yelpazesini genişletti!..

Niğde Belediyesi Modern Ekmek Fabrikası ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Açıldığı günden bu zamana halkın teveccühünü kazanan fabrikada, roll ekmek, simit, çavdar ekmeği, kepekli roll ekmeği, tam buğday ekmeği üretimine başlandı.

Niğde Belediyesinin ekmek satış büfelerinde satışı gerçekleştirilen bu ürünlerin fiyatı ise; roll ekmek 1 lira, simit 5 lira, çavdar ekmeği 5 lira, kepekli roll ekmeği 1 lira, tam buğday ekmeği 5 lira olarak belirlendi.

HALKIMIZA DAHA SAĞLIKLI VE ÇEŞİTLİ SEÇENEKLER SUNMAYI HEDEFLİYORUZ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; " Ekmek fabrikamızda ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyoruz. Fabrikamız, açıldığı günden bu zamana kadar halkımızın büyük ilgisini çekmeyi başardı. Şimdi de vatandaşlarımıza daha güzel hizmet vermek için roll ekmek, simit, çavdar ekmeği, kepekli roll ekmeği ve tam buğday ekmeğinin üretimine başladık. Ekmek fabrikamızın ürün yelpazesini genişleterek, halkımıza daha sağlıklı ve çeşitli seçenekler sunmayı hedefliyoruz. Roll ekmek, simit, çavdar ekmeği, kepekli roll ekmeği ve tam buğday ekmeği gibi ürünlerle hem damak zevkine hitap ediyoruz hem de sağlıklı beslenmeyi destekliyoruz. Bu yeni ürünlerin halk tarafından da olumlu karşılanıyor. Halkımızın beğenisini kazanmak ve sağlıklı bir yaşamı desteklemek bizim için önemli. Bu nedenle ürün yelpazemizi sürekli geliştirmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

ÜRÜNLER HİJYENİK VE KALİTELİ BİR ORTAMDA ÜRETİLEREK HALKA SUNULUYOR

“Modern ekmek fabrikasının ürettiği bu ekmekler, hijyenik ve kaliteli bir ortamda üretilerek halka sunuluyor.” diyen Başkan Özdemir; “Fabrikamızda kullanılan malzemelerin tamamı doğal ve sağlıklı ürünlerden oluşuyor. Halkımızın teveccühünü kazanan ekmek fabrikası projemiz, Belediyemizin sağlıklı ve ekonomik beslenmeyi desteklemek amacıyla yaptığı önemli bir çalışmadır. Bu projemiz, halk sağlığını koruma ve geliştirme açısından büyük önem taşımaktadır, belediyemiz vatandaşlarımızın sağlıklı beslenme ihtiyacını karşılamak için ekmek fabrikasının ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmeye devam edecektir. Bu sayede, Niğde halkı hem lezzetli hem de sağlıklı ekmeklere kolayca ulaşacaktır.” dedi,

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.