”Google ”Google
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Niğde Belediyesi işçilere zam yaptı!..

Niğde Belediyesi, işçi maaşlarına yüzde 45’e varan zam yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 27.07.2023 12:10
Haber Güncellenme Tarihi: 27.07.2023 12:10
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde Belediyesi işçilere zam yaptı!..

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, kadrolu işçilerin yevmiyelerine yüzde 40, şirket işçilerinin yevmiyelerine ise yüzde 45 zam müjdesi verdi.Niğde Belediyesi, işçilerin yevmiyelerine zam yaparak çalışanlarının maaşlarında bir iyileştirme sağladı. Yapılan artış oranı kadrolu işçiler için yüzde 40, şirket işçileri için ise yüzde 45 olarak belirlendi.

 

İŞÇİLERİN MOTİVASYONU ARTACAK

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yapılan zammın çalışanların emeklerine olan saygının bir göstergesi olduğunu belirterek; ‘‘Çalışanların daha iyi bir yaşam standardına sahip olmalarını hedefliyoruz. İşçilerin emeklerine karşılık adil bir şekilde ödüllendirilme yaptık. Bu zam sayesinde, işçiler ailelerine daha iyi bakabilecekler ve yaşam standartlarını yükseltebilecekleri bir ortam sağlanmış olacak.’’ dedi.

 

İŞÇİLERDEN TEŞEKKÜR 

Yapılan zam sonrası Niğde Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde çalışan işçiler, Başkan Özdemir'e kendilerine verdiği zam için teşekkür ziyaretinde bulundular. İşçiler, Başkan Özdemir'e gösterdiği duyarlılık ve destek için teşekkür ettiler. Maaşlarında yapılan bu artışın, motivasyonlarını artıracağını ve daha verimli bir şekilde çalışacaklarını belirttiler. Ayrıca, belediyenin çalışanlarını değerli hissettirdiğini ve emeklerinin karşılığını aldıklarını ifade ettiler.

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Başkan Özdemir ise; “Değerli çalışma arkadaşlarım, Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerimiz yapılan zam sonrası teşekkür için yanımıza kadar geldiler. Tüm çalışma arkadaşlarıma bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte bu şehre en güzel hizmet için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Yapılan zam sonrası en düşük maaş ise, önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

”Google
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.