Hava Durumu

Niğde ‘Asayiş’ ekipleri hırsızlığa geçti vermiyor!.. 

Niğde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 15 gün içinde 17 hırsızlık olayını aydınlattı.

Haber Giriş Tarihi: 04.09.2023 17:00
Haber Güncellenme Tarihi: 04.09.2023 17:03
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde ‘Asayiş’ ekipleri hırsızlığa geçti vermiyor!.. 

Niğde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda 15-31 Ağustos tarihleri arasından gerçekleştirilen 17 ayrı hırsızlık olayı çözümlendi. Niğde genelinde yapılan çalışmaları ile şehirde güvenli yaşamı tahsis eden Niğde Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanmasını konusunda da tedbirlerini artırırken meydana gelen olaylarla ilgili şüphelilerinin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

15-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında Niğde Asayiş ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda;

7  ayrı Açıktan Hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayları gerçekleştirdikleri tespit edilen 6 şüpheli şahıs hakkında gerekli işlemler yapılırken, 1 şahıs ise çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı. Suça konu cep telefonları ve cüzdan içerisindeki malzemeler sahiplerine teslim edildi.

 

4  ayrı Otodan Hırsızlık olayı ile ilgili olarak Niğde Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından olayları gerçekleştirdikleri tespit edilen 3 şüpheli şahıs hakkında gerekli işlemler yapıldı. Ayrıca 1 şahıs çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

 

3 ayrı Motosiklet Hırsızlığı olayı ile ilgili olarak olayları gerçekleştirdikleri tespit edilen şüpheli şahıs hakkında gerekli işlemler yapılırken, suça konu motosikletler ekipler tarafından bulunarak sahiplerine teslim edildi.

 

2  ayrı Oto Hırsızlığı olayı ile ilgili olarak ekipler tarafından olayları gerçekleştirdikleri tespit edilen 2 şüpheli şahıs hakkında gerekli işlemler yapıldı. Suça konu otomobillerden 1’i ise bulunarak sahibine teslim edildi.

 

1 Evden Hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayları gerçekleştirdiği belirlenen 1 şahıs Niğde Asayiş ekipleri tarafından yakalanarak çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.