Hava Durumu

Milletvekili Yavuz Ergun’dan Regaip Kandili Mesajı

AK Parti Niğde Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi Yavuz Ergun ; mağfiretin, bereketin ve lütfun bol olduğu üç ayları müjdeleyen Regaip Kandil’inin başta Niğde’miz olmak üzere ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini diledi.

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2022 11:18
Haber Güncellenme Tarihi: 03.02.2022 11:18
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Milletvekili Yavuz Ergun’dan Regaip Kandili Mesajı

Kandillerin, insanların kalplerin birbirlerine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, birlik, beraberlik, dayanışma duygularını arttıran, çok özel geceler olduğuna işaret eden Milletvekili Ergun şunları kaydetti;

“Kandiller, Müslümanlar olarak Allah’ın rahmet, bereket ve mağfiretine olan arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız ve huzur bulduğumuz müstesna zaman dilimleridir. Rabbim bu zamanları en hayırlı şekilde değerlendirmeyi nasip etsin inşallah. Bu vesile ile Mübarek Regaip Kandili ve üç ayların hürmetine sınır ötesinde ve yurt içinde ülke bütünlüğümüz için kahramanca mücadele eden ordumuza güç kuvvet vermesini diliyor tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Tüm hemşerilerimin Regaip Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam âleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.