Hava Durumu

Milletvekili Ergun; Bor doğru olanı yaptı. Ak Partiye sahip çıkıyor.

Ak Parti Niğde Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Yavuz Ergun, ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 08.05.2023 11:09
Haber Güncellenme Tarihi: 08.05.2023 11:09
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Milletvekili Ergun; Bor doğru olanı yaptı. Ak Partiye sahip çıkıyor.

Ak Parti Milletvekili Adayı Yavuz Ergun yaptığı açıklamada; kendi ilçem olan Bor’dan aldığım güçle birlikte tüm şehrimizi dolaşıyorum, Çamardı kararını vermiş durumda, Melendiz kararını vermiş durumda, Altunhisar kararını vermiş durumda, Ulukışla kararını vermiş durumda, ilk günden beri Ak Partiye desteklerini esirgemeyen bu kadim şehre teşekkür ederim.’’ dedi.

“Millet, Bayrak, Vatan ve Devlet” insanımızın refahını, huzuru ve mutluluğunu sürdürebilmek için içselleştirmiş olduğumuz çatı değerlerimizdir. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerimizden biriside kutsal saydığımız kavramların arasında ‘Vatan’ ve ‘Devlet’inde olmasıdır ki ben bu duygularımı yaşayıp büyüdüğüm Çukur Mahallemde kazandım. Mahallemden Bor İlçemize, Bordan Niğde’ye, Niğde’den Tüm Anadolu’yu yayılan bu duygu bu toprakları bize vatan eden duygudur.

14 Mayıs seçimlerine bir haftadan az kaldı. Niğdemizin merkezi ve tüm ilçelerinde çalışmalar yürüttük, yürütüyoruz. Bor ilçemizde yaptığımız çalışmalarda bir kez daha gördüm ki ilçem AK Dava’ya sahip çıkmış ve kararını vermiş durumda. Hep dediğim gibi bu Milletin Bir çocuğu olmaktan dolayı hep gurur duydum. Teröristlere ve terör sevicilerine bu topraklardan geçişin olmadığını hep birlikte bir kez daha göreceğiz.

Ak Parti Niğde Milletvekili Adayı Yavuz Ergun; ‘‘Niğde için, Bor için, Çamardı için, Çiftlik(Melendiz) için, Altunhisar için, Ulukışla için. Hep daha yenisi hep daha iyisi.’’ diyerek sözlerine son verdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.