Hava Durumu

KOM ekipleri kaçakçılara geçit vermiyor!..

Niğde Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM)  Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen aramada yüz binlerce tütün mamülü ele geçirildi.

Haber Giriş Tarihi: 03.05.2023 11:57
Haber Güncellenme Tarihi: 03.05.2023 11:57
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
KOM ekipleri kaçakçılara geçit vermiyor!..

Niğde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) ekipleri tarafından şüpheli bir araçta yapılan arama sonucu 375 bin adet gümrük kaçağı Tütün Mamülü ele geçirildi. Ekipler tarafından iki şüpheli şahıs hakkında 5607 SKM suçu kapsamında gerekli işlemler yapıldı. Konu ile ilgili olarak Niğde Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada:

‘‘Devletimizi vergi kaybına uğratan kaçakçılıkla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda, Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince 01.05.2023 tarihinde bir araçta yapılan aramada gümrük kaçağı 375 Bin adet Tütün Mamülü(Dolu Makaron) ele geçirilmiş olup, yakalanan 2 (İki) şüpheli şahıs hakkında 5607 SKM suçu kapsamında gerekli işlemler yapılmıştır. İlimiz genelinde kaçakçılık suçlarıyla mücadele hassasiyetle ve kararlılıkla sürdürülmektedir.’’ İfadelerine yer verildi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.