Hava Durumu

KGK: Ayşenur Arslan cehalet, gaflet ve hıyanet içindedir 

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Kıbrıs'ta kahramanlık destanı yazan Milli Mukavemet Teşkilatı (TMT) hakkında yakışıksız ifadeler kullanan Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan'ı kınadı ve özür dilemeye davet etti.

Haber Giriş Tarihi: 10.02.2022 13:25
Haber Güncellenme Tarihi: 10.02.2022 13:25
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
KGK: Ayşenur Arslan cehalet, gaflet ve hıyanet içindedir 

KGK adına yapılan yazılı açıklama şöyle: 
Türk milletinin Kıbrıs coğrafyasında yaşayan toplumunun var olma mücadelesinin sancaktarı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının “kurtuluş günlerinde” yükselttikleri KUVAYI MİLLİYE ruhunun devamcısı Türk Mukavemet Teşkilatı’nın şanlı geçmişine Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan’ın gerçekleştirdiği kirli saldırıyı kınıyoruz.


Saldırı, Kıbrıs davasında hayatını milleti uğruna feda etmiş şehitlerimize, Kıbrıs davasının unutulmaz liderleri Dr. Fazıl Küçük ve Rauf Denktaş’ın da aziz hatıralarına yapılmıştır.


Küresel Gazeteciler Konseyi, fikir özgürlüğünün kararlı savunucusudur ama bu özgürlüğün MİLLİ DEĞERLERE ve Türk milletinin KUVAYI MİLLİYE RUHU’na dönük saldırılara zemin olamayacağını da beyan eder. 


Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan’ın cehalet, gaflet ve hıyanet içindeki sözlerini telin ediyor, kendisinden TÜRK MİLLETİ KARŞISINDA NET İFADELERLE ÖZÜR BEKLİYORUZ.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.