Hava Durumu

Kermesle ihtiyaç sahiplerine yardım ediliyor

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde, Niğde İHH ve İyiliğin Geleceği Kulübü tarafından İslami İlimler Fakültesinde kermes organizasyonu gerçekleştirildi. 

Haber Giriş Tarihi: 31.05.2022 10:39
Haber Güncellenme Tarihi: 31.05.2022 10:39
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Kermesle ihtiyaç sahiplerine yardım ediliyor

Kermesi, NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu da ziyaret ederek destekte bulundu. Prof. Dr. Uslu'ya, Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özyılmaz, Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Bekir Çınar ve İslami İlimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Recep Çiçek de eşlik etti.


Kermes sonrası açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, “Yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden biri olan kermesler, bizleri bütünleştiren programlardır. Öğrenci arkadaşlarımız tarafından düzenlenen ve birçok lezzetin yer aldığı kermesimizin amacına ulaşmasını temenni ediyor, emeği geçenlere kolaylıklar diliyorum” dedi.


Kermesten elde edilen gelir, İyiliğin Geleceği Kulübü tarafından Niğde İHH Vakfına bağış yapılarak ihtiyaç sahiplerine yardım edilmesi hedefleniyor. Birçok akademisyen, idari personel ve üniversite öğrencisinin katılarak destek sağladığı kermes organizasyonu, bugün (Salı) akşam saat 18.00’a kadar İslami İlimler Fakültesinin önünde devam edecek.
 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.