Hava Durumu

Kemerhisar Belediyesinden örnek davranış 

Niğde Kemerhisar Belediyesi Başkanı Ramazan Oya, belediye işçilerine yönelik olarak gıda yardımında bulundu. 

Haber Giriş Tarihi: 23.02.2022 15:40
Haber Güncellenme Tarihi: 23.02.2022 15:40
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Kemerhisar Belediyesinden örnek davranış 

Kemerhisar Belediyesi 43 kişiden oluşan belediye personeline gıda yardımında bulundu. Belediye Başkanı Ramazan Oya; "Ülkemizdeki fahiş fiyat artışları nedeniyle geçim sıkıntısı yaşanmaması adına, kasabamızda halkımıza hizmet eden belediye personelimize yönelik gıda yardımında bulunduk. Belediyemizin imkanları dahilinde yardımlarımız devam edecek. Enflasyon canavarının belediye personelimizin mutfağına girmesine izin vermek istemiyoruz." dedi. 


Başkan Oya, 43 kişilik belediye personeline yönelik olarak içerisinde, çay, şeker, yağ gibi temel gıda ürünlerini barındıran gıda paketlerinin ilerleyen dönemlerde de devam edeceğini belirtti. 


BELEDİYE PERSONELİNDEN BAŞKAN OYA'YA TEŞEKKÜR 


Kemerhisar Belediyesinde çeşitli görevlerde bulunan çalışanlar gıda yardımları için Belediye Başkanı Ramazan Oya'ya teşekkür ettiler. Başkan Oya'nın duyarlı davranışının tüm belediyelere örnek olması gerektiğini söyleyen işçiler, kasabaya hizmet etmek için geceli gündüzlü çalıştıklarını belirttiler. 


GIDA PAKETİ YEREL ESNAFTAN 


Kısıtlı belediye imkanları ile hazırlanan gıda kolileri sosyal belediyecilik anlayışı ile yerel esnafa destek olmak için beldede bulunan işletmelerden temin edildi. Esnafın pandemi ve ekonomik şartlar nedeniyle daralan iş gücü Kemerhisar Belediyesinin gıda kolisi yardımları ile hareketlendi.

Haber Murat Karakaya 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.