Hava Durumu

Kasten yaralama ve silahlı tehdit cezasız kalmadı

Niğde Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince Haziran ayı içerisinde yapılan çalışmalarda kasten yaralama ve silahlı tehdit olaylarının failleri yakalanarak işlem yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 13.06.2022 17:30
Haber Güncellenme Tarihi: 13.06.2022 17:30
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Kasten yaralama ve silahlı tehdit cezasız kalmadı

Genel güvenliği tehlikeye düşürme ve kişilere karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda; 05 Haziran 2022 günü il merkezinde meydana gelen “Kasten Yaralama, Tehdit, Mala Zarar Verme” olayları ile ilgili olarak, tespit edilen şüpheliler A.İ. ve S.E suça konu 1 adet ruhsatsız tabanca ve 4 adet fişek ile yakalandı.

Şüpheliler işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edildiler. 

Silahlı tehdit cezasız kalmadı 

9 Haziran 2022 günü il merkezinde meydana gelen “Silahla Tehdit” olayı ile ilgili olarak A.O.Ş. isimli şahıs 1 adet ruhsatsız tabanca ve 2 adet fişekle birlikte yakalandı.

Niğde İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan basın açıklamasında; "İlimiz genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda tedbirlerimiz, meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız hassasiyetle sürdürülmektedir." ifadeleri kullanıldı. 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.