”Google ”Google
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kaçakçılığın kökü kurutulacak!..  

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerince, telefon ve emtia kaçakçılığının men ve takibine yönelik yapılan operasyonda 4 ikamet, 3 işyeri ve 1 araçta arama gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 03.07.2023 16:47
Haber Güncellenme Tarihi: 03.07.2023 16:47
https://www.medyahabersitesi.com
Kaçakçılığın kökü kurutulacak!..  

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerince, telefon ve emtia kaçakçılığının men ve takibine yönelik, 21 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, 4 ikamet, 3 işyeri ve 1 araçta arama gerçekleştirildi.

ÜÇ ŞAHIS ADLİ MERCİLERE SEVK EDİLDİ

Gerçekleştirilen operasyon kapsamında çeşitli marka ve modellerde yirmi dokuz adet akıllı cep telefonu ele geçirildi. Konuyla ilgili yakalanan dört şüpheli şahıs hakkında ‘5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet ve 5809 Sayılı Elektronik Haberleşme Kanununa Muhalefet’ suçundan işlem yapılarak üç şüpheli şahıs Adli mercilere sevk edildi. 

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; "İlimiz genelinde kaçakçılık suçlarıyla mücadele hassasiyetle ve kararlılıkla sürdürülmektedir" ifadeleri kullanıldı.         

”Google
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.