Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

İndirim netleşti !..

 Tarım Kredi Kooperatiflerinde 30'un üzerinde gıda ürününde, 15 Ağustos 2022  tarihinden  itibaren indirim yapılacak.
Haber Giriş Tarihi: 13.08.2022 12:55
Haber Güncellenme Tarihi: 13.08.2022 13:04
https://www.medyahabersitesi.com
kapak resmi

İNDİRİM ORANI NETLEŞTİ 

Tarım Kredi Kooperatifi  geçtiğimiz hafta kuzu etinde yüzde 25 indirime gitmiş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da dün büyükbaş hayvan etinde indirim olacağını açıklamıştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, indirim oranının yüzde 30-35 olacağını, şeker buğday ve un fiyatının da düşeceğini söylemişti.


İndirim Tarihi Netleşti
Tarım Kredi Kooperatifi 30’un üzerinde temel tüketim ürününde 15 Ağustos Pazartesi günü itibari ile  indirimli fiyat uygulamasına geçileceği açıklandı.

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından indirim uygulanacak ürünler şunlar olacak:
Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ay çiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi.


Et Ürünlerine Yapılacak İndirimler Ayrıca Duyurulacak!
Et ürünlerinde ise Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek ürünler, kasap reyonu bulunan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde ivedilikle, kasap reyonu bulunmayan marketlerde ise gerekli hazırlık çalışmalarının yapılmasının ardından paketli olarak en kısa sürede indirimli şekilde satışa sunulacak. Et ürünlerinde uygulanacak indirimlerin duyurusu ayrıca yapılacak.


İndirimli Ürünler 1400  Farklı  Noktada Vatandaşla Buluşacak!
Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, 1400’e yakın hizmet noktasında üreticilerin yerli ve doğal ürünlerini en iyi şartlarda tüketicilerle buluşturuyor.
Tarım Kredi Kooperatif Marketleri hem üreticilerin hem de tüketicilerin beklentilerini karşılarken, ülke ekonomisine ve vatandaşların bütçesine katkı sağlama bilinciyle hareket ediyor.


Tarım Kredi Kooperatif Marketleri gelecek dönemlerde de imkân ve fırsatları kullanılarak yeni indirim kampanyalarını kamuoyuyla paylaşmaya devam edecek.

google-site-verification=trBUEZyee7gIbXyiQDk3Xu5XdBWrGr7EqUhGr-Os2pE