Hava Durumu

İGF TV yayın hayatına başlıyor.

81 ilin gündeminin Türkiye gündemine taşınmasını sağlayacak olan İGF TV yayın hayatına başlıyor.

Haber Giriş Tarihi: 21.11.2021 16:21
Haber Güncellenme Tarihi: 21.11.2021 16:25
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
İGF TV yayın hayatına başlıyor.

Medya Haber Sitesi olarak üyesi olduğumuz İnternet Gazetecileri Federasyonu bünyesinde kurulacak olan İGF TV yayın hayatına başlıyor. 

İlk konuk Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş olacak. 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 22 Kasım Pazartesi günü saat 10.30'da Bursa'da Bugün ortak yayınıyla İGF TV üyesi tüm medyalarda canlı yayında olacak.

İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) Genel Başkanı Mesut Demir, illerdeki derneklerin ve partner medyaların televizyon kanallarıyla ortak yayınlarla her şehrin gündeminin ülke geneline İGF TV aracılığıyla taşınacağını açıkladı.

İGF bünyesindeki İGF TV ile ilgili de youtube, web.tv, sosyal medya ve internet sayfalarından yayın yapacak olan İGF TV'nin ülke ve federasyon adına hayırlı olmasını diledi.

İGF Haber Ajansı Genel Yayın Koordinatörü Aysın Komitgan’ın sunacağı "Günaysın" programında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın konuk olacağını duyuran Genel Başkan Demir, "22 Kasım Pazartesi (yarın) saat 10.30’da İGF TV ve Bursada Bugün TV ortak yayınıyla İGF üyesi tüm medyalarda aynı anda canlı yayındayız" dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.