Hava Durumu

Hemşire ve Ebeler Kep Attı

NÖHÜ Zübeyde Hanım Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik ve Ebelik Bölümü 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Ant İçme Töreni gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 23.06.2022 14:59
Haber Güncellenme Tarihi: 23.06.2022 14:59
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Hemşire ve Ebeler Kep Attı

Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezimizde düzenlenen etkinliğe, Rektör Vekili Prof. Dr. Hamdi Doğan, Zübeyde Hanım Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nil Bağrıaçık, davetliler, öğrencilerimizin aileleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan ant içme töreni, müzik dinletisi ve açılış konuşmalarıyla devam etti.

Törende Rektör Vekili Prof. Dr. Hamdi Doğan da bir açılış konuşması yaptı. Doğan konuşmasına, “Bugün burada mezun olan öğrencilerimiz, Üniversitemiz akademisyenlerinin kendilerine aktardıkları bilgi ve birikimleri, ülkemizde ve hatta tüm dünyada insanların sağlık ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde kullanacaklardır” diyerek başladı.

Mezun öğrencilerimizin bugüne gelmelerinde en büyük payın kuşkusuz ailelerin olduğunu da sözlerine ekleyen Doğan, “Her şartta ve her yerde emek vermeye ve bu mesleği yapmaya hazır olan öğrencilerimize, sizler de ellerinizden gelen desteği sağladığınız için Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi yönetimi olarak sizlere içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Öğrencilik hayatlarını başarıyla tamamlayan ve artık hayata atılacak olan mezun gençlerimize, biz de öğrenciyken verdiğimiz desteği bundan sonra da sürdüreceğimizi ifade ediyor, çalışma hayatlarında şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.

Hemşirelik ve Ebelik Bölümlerimizin Ant İçme Töreni, keplerin atılması ile son buldu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.