Hava Durumu

Hastane yönetiminden büyük kolaylık !..

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde muayene olan vatandaşlar, hastanenin internet sitesinden laboratuvar ve radyoloji sonuçlarına ulaşabilecek.

Haber Giriş Tarihi: 06.12.2022 14:34
Haber Güncellenme Tarihi: 06.12.2022 14:34
https://www.medyahabersitesi.com
Hastane yönetiminden büyük kolaylık !..

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; Muayene olan vatandaşların hastanenin web sitesine kişisel bilgilerini girerek laboratuvar ve radyoloji sonuçlarına ulaşabileceği açıklandı.

NÖHÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi; “Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar ve Radyoloji Sonuçları Görüntüleme Merkezine hastane web sitesinde yer alan Laboratuvar, Radyoloji, Patoloji Sonuç yerinden T.C. kimlik numaranızı ve sonrasında bulunan "Güvenlik İşlemlerini" yazdıktan sonra "Giriş Yap" butonuna basınız. Laboratuvar Sonuç Görüntüleme ekranına ulaşamıyorsanız kullandığınız web tarayıcısının güncel versiyonunu yüklemeniz gerekmektedir. Tarayıcınız güncel olduğu halde sonuç görme ekranına giriş yapamıyorsanız lütfen hastanemizle iletişime geçiniz.” 

Hastanenin internet sitesine erişim için lütfen tıklayınız; https://omerhalisdemireah.saglik.gov.tr/

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.