Hava Durumu

Hacıabdullah’ta neler oluyor? Başkan Doğmuş’tan zehir zemberek sözler!

Hacıabdullah Belediye Başkanı Recep Doğmuş, sosyal medya hesabı üzerinden bazı iddialar ortaya atarak hedefindekilere adeta meydan okuyarak isim vermeden zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 13.10.2023 11:56
Haber Güncellenme Tarihi: 13.10.2023 11:56
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Hacıabdullah’ta neler oluyor? Başkan Doğmuş’tan zehir zemberek sözler!

Yaptığı belediyecilik faaliyetleri ve sosyal anlamda hizmetleri ile adından söz ettiren Niğde Merkez’e bağlı Hacıabdullah Belediye Başkanı Recep Doğmuş, geçtiğimiz gün sosyal medya platformu Facebook üzerinden çok ciddi iddialarda bulundu. Bazı kişilerin belediye imkanları ile kendine yarar sağladığını iddia eden Başkan Doğmuş’un paylaşımlarında dile getirdiği iddialardan bazılar ise şunlar:

1-Rahmetli kudret abinin güçlükler çekerek ve halkımızın desteği ile alınan lastikli hidromek eskavatör, toki inşaatına çalışmaya verilip, eskavatörün beli o bölgede hasar gördüğünde, tokideki müteahhite ait paletli eskavatör hangi vatandaşa çalışıyordu.?

2- 3.7 km kanalizasyon hattındaki kod noktalarının iptalinde, 30'ar bin liraya fid olanlar kim.?

3-Belediyeden personel gibi nemalanan ve yakıt fişlerine eklenerek maaş alan belediyenin hokkabazları kim?

4- Parke yapım işinde fazla kesilen fatura bedeliyle hangi cıkarcının arsa alımına yardımcı oldunuz. Bu çıkarcı kim.?

5-Kimlerin su borcu aksi bir durum olur diye 24 mart 28 mart 2019'da silindi. Unuttuğunuz bir şey vardı bilgisayarlarda loğ kayıtları her zaman geri alınır. Su borcu silinenlere bakıyorumda kasaba yansa umurlarında değil bunlar kim.?

6- Sahte emekli olanları sadece izleyip, keyifle o maaşı yediklerini gördüm. Yarın itibarıyla sahte emekli olanların evraklarını bizzat sgk kurum başkanlığına resmi yazıyla yollayacağım. Kim bu sahtekar sahte emekliler.?

Sosyal medyada dile getirdiği iddiaların ardından hodri meydan diyen Belediye Başkanı Recep Doğmuş; ‘Bunlar daha başlangıç. Cesareti olan varsa Niğde 35km dava açabilir o yürek varsa, eğer o yürek yoksa bu konularda tek tek ben zaten gereğini yapacağım.’’ dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.