Hava Durumu
Niğde Asayiş Şube ekiplerinin yaptığı çalışmalarda 10 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet tüfek, 2 adet bıçak, 1 adet balta, 1 adet satır, 1 adet muşta, 1 adet kelepçe, 92 adet fişet ele geçirildi.
Niğde İl Emniyet Müdürlüğü paylaştığı basın metninde: "İlimiz genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda tedbirlerimiz ve meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız hassasiyetle sürdürülmektedir" ifadeleri kullanıldı.
Haber Murat Karakaya