Hava Durumu

Geleceğin doktorları beyaz önlük giydi

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde, Tıp Fakültesi Dönem 1 ve Dönem 2 öğrencilerinin, Beyaz Önlük Giyme Töreni düzenlendi.

Haber Giriş Tarihi: 22.03.2022 08:30
Haber Güncellenme Tarihi: 22.03.2022 08:30
https://www.medyahabersitesi.com
Geleceğin doktorları beyaz önlük giydi

Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen programa, Niğde Vali Vekili Cemil Kılınç, Niğde AK Parti Milletvekili Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, Rektör Vekili Prof. Dr. Yağmur Şener, Niğde protokol üyeleri ve çok sayıda davetli ile öğrenci katıldı.

Niğde Vali Vekili Cemil Kılınç, Niğde AK Parti Milletvekili Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve NÖHÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Üner Kayabaş’ın da öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ettikleri açılış konuşmaları yaptıkları programda bir konuşma gerçekleştiren Rektör Vekili Prof. Dr. Yağmur Şener, konuşmasının ilk kısmında Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’nun da bugün burada olmayı çok istediğini ancak Üniversitemize katkı sağlamak üzere yürüttüğü temasları sebebiyle il dışında olduğunu belirterek Rektör Uslu'nun herkese içten selamlarını ilettiğini aktardı.

Rektör Vekili Prof. Dr. Yağmur Şener açıklamalarının devamında beyaz önlüğün temizliği ifade ettiğini söyleyerek bugün bu önlüğü giyecek tüm öğrencilerimizin hayatlarının da bu önlük kadar beyaz geçmesini temenni etti.

Üniversite yönetiminin yürüttüğü çalışmalar hakkında da detaylı bilgiler veren Rektör Vekili Prof. Dr. Yağmur Şener açıklamalarını, öğrencilerimizi bugünlere getiren ailelere teşekkür ederek noktaladı.

Tıp Fakültesi Dönem 1 ve Dönem 2 öğrencilerinin, “Beyaz Önlük Giyme Töreni”, protokol üyelerinin öğrencilerimize beyaz önlüklerini giydirmelerinin ardından sona erdi.

google-site-verification=trBUEZyee7gIbXyiQDk3Xu5XdBWrGr7EqUhGr-Os2pE
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.