Hava Durumu

Elif Sare için doğum günü kermesi düzenleniyor !..

İYİ Parti Niğde İl Başkanlığı; bir süredir yardım kampanyası sürdürülen Niğdeli SMA hastası minik Elif Sare için 23 Eylül 2022 Cuma günü Şadırvan Parkı’nda doğum günü sürprizi olarak yardım kermesi düzenleniyor. 

Haber Giriş Tarihi: 19.09.2022 15:47
Haber Güncellenme Tarihi: 19.09.2022 15:47
https://www.medyahabersitesi.com
Elif Sare için doğum günü kermesi düzenleniyor !..

ELİF SARE’YE DOĞUM GÜNÜ KERMESİ 
SMA hastası Minik Elif Sare’yi yaşatabilmek için kamu görevlilerinin, STK’ların kuruluşların, halkın, siyasi, bürokrat, gurbetçiler ve hatta kumbarasını dahi bağışlayan birçok kesiminden bugüne kadar önemli destekler ve yardımlar gelse de dünyanın en pahalısı olan bu ilacına erişim hala sağlanabilmiş değil.

İYİ Parti tarafından düzenlenen kermesle ilgili olarak paylaşılan mesajda şu ifadelere yer verildi; 

 
Bugüne kadar henüz toplam ilaç fiyatının yaklaşık yüzde 31’i civarında bir rakamının toplandığını belirten aileye umut, Elif Sare kızımıza sağlık için ‘Elif Sare’ye Umut Ol’ kampanyası altında İYİ Parti Niğde İl Teşkilatları adına bir kermes düzenleyeceğiz. Kermesimizin her kuruşu Elif Sare kızımızın diğer çocuklar gibi yaşama hakkına bağışlanacaktır.   
Bu kermesimize, siyasi görüş ayırt etmeksizin, kamu kurum kuruluşları fark etmeksizin, esnaf, iş insanları, sanayici, renk, dil, din ayrımı yapmaksızın, zengin fakir gözetmeden tüm halkımız ve yardımseverlerimiz davetlidir.  
Amaç eğer bir çocuğu hayata bağlamak ise hepimiz bu taşın ağırlığını paylaşmalıyız. İnanıyoruz ki Niğde bu çocuğumuzun da bu yardım çığlığına kulak verecek kadim bir kültüre sahiptir.  
Biz kermesimize hazırlanırken siz iyiliği kendine gerçek kabul etmiş olan ve Niğde’de yaşayan herkesi elif kızımızın doğum günü kermes etkinliğine davetlisiniz. Kermesimize her türlü yiyecek içecek ve benzeri ürünler ile destek olmak isteyenlerle birlikte o gün biz orada olacağız ve sizleri bekleyeceğiz…  
Haydi sende ‘Elif Sare’ye Umut Ol’. İYİ Parti Niğde İl Başkanlığı

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.