Hava Durumu

DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM 

Kiledere, Alay, Bağlama beldelerini ziyaret eden AK Parti Niğde Milletvekili adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt hemşehrilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 

Haber Giriş Tarihi: 02.05.2023 12:32
Haber Güncellenme Tarihi: 02.05.2023 12:32
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM 

Uzkurt yaptığı ziyaretlerde Türkiye’nin yaptığı atılımlar da atağa geçtiği şu günlerde yapılacak olan seçimin önem arz ettiğini belirtti. Türkiye Yüzyılı hedefinin basit bir slogan olmadığını ifade eden Uzkurt, artık Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi. 

Niğde olarak gerek sandık da gerekse sosyal alanda bu atağın en önemli unsuru olacağını söyleyen Uzkurt; “Niğde şehitler diyarıdır, vatan toprağında kendi kanı vardır. Bu topraklar da terörün temsilcilerinin kirli ayaklarının gezmesine asla müsade etmeyecektir.” Dedi. 

Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, “Bizlere Türkiye sınırlarının yalnızca kara parçasından ibaret olarak anlattılar. Fakat Sayın Cumhurbaşkanımız sınırların yalnızca topraklar olmadığını; bizim “Mavi Vatan”ımızın olduğunu bize hatırlatarak; bu mavi vatanda kendi kaynaklarımızı halkımızın kullanımına sundu. Mavi vatan projesi ile şu an kendi öz vatanımızda kendi doğal gazımızı çıkartıp konutlara ücretsiz bir şekilde kullanımına sunduğunu” söyledi. 

14 Mayıs seçimlerinin hem milli hem de manevi bir önem taşıdığını belirten Uzkurt “kendi öz kaynaklarını kendisi çıkarıp, vatandaşlarının kullanımına sunan bir yönetime mi teslim edecek bu ülkeyi; yoksa Mavi vatan projesini gereksiz gören bir yönetime mi teslim edecek?” Açıklamalarında bulundu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.