Hava Durumu

Ditaş Üst Geçit yan bağlantı yollarına asfalt dökümü gerçekleşti!..

Niğde Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından Ditaş Üst Geçidinin yan bağlantı yollarına asfalt serimi gerçekleştirildi. 

Haber Giriş Tarihi: 17.08.2023 12:52
Haber Güncellenme Tarihi: 17.08.2023 12:52
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Ditaş Üst Geçit yan bağlantı yollarına asfalt dökümü gerçekleşti!..

Niğde Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehirdeki ulaşım sorunlarını çözmek ve vatandaşların güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Ditaş Üst Geçidi’nin yan bağlantı yollarına asfalt döküldü. Ayrıca asfaltlama çalışmalarıyla birlikte toz ve çamur gibi sorunların da önüne geçildiği bildirildi. 


ÖZDEMİR; “YOLLAR KONFORLU HALE GELDİ” 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Ditaş Üst Geçidi'nin altındaki yan bağlantı yollarının asfalt serim işleminin tamamlandığını belirterek; "Bu çalışmayla birlikte Ditaş Üst Geçidi'nin yan bağlantı yollarının daha güvenli ve konforlu hale gelmesini sağladık. Vatandaşlarımızın rahatlıkla kullanabileceği bir ulaşım ağı oluşturduk. Niğde’mizin önemli ulaşım noktalarından biri olan Ditaş Üst Geçidi hem şehir içi hem de şehir dışı trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede bulunuyor. Bu nedenle üst geçidin altındaki yan bağlantı yollarının düzenlenmesi ve asfaltlanması büyük bir önem taşıyor. Bu sayede hem sürücülerin hem de yayaların güvenliği sağlanmış olacak. Memleketimize hayırlı olsun." ifadelerine yer verdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.