Hava Durumu

Diş Hekimliği Fakültesinden Sevgi Evleri Çocuklarına Ağız ve Diş Sağlığı Muayenesi

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu ile birlikte üniversitenin Diş Hekimliği Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencileri, Niğde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla buluştu.

Haber Giriş Tarihi: 03.05.2024 12:45
Haber Güncellenme Tarihi: 03.05.2024 12:45
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Diş Hekimliği Fakültesinden Sevgi Evleri Çocuklarına Ağız ve Diş Sağlığı Muayenesi

Sevgi Evleri’nde gerçekleşen programda, öğretim üyeleri ve öğrenciler tarafından çocuklara diş bakımına dair bilgiler verildi. Çocuklara ağız bakım ürünlerinin verildiği buluşmada ayrıca ağız ve diş sağlığı muayenesi yapıldı.
Programda çocuklarla sohbet eden Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, çocukların merak ettikleri sorulara cevap verdi. Üniversite hakkında çocuklara bilgiler veren Rektör Uslu, ayrıca çocukları kampüse davet etti.
Meslek tanıtımlarından sonra Diş Hekimliği Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencileri çocukların ağız ve diş muayenesini gerçekleştirdiler. Tedavi yapılması gereken çocuklar Diş Hekimliği Fakültemize davet edildi.
Program, Rektör Uslu ve öğretim üyeleri ile öğrencilerin çocuklara ağız bakım ürünleri ile çeşitli hediyeler vermesinin ardından son buldu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.