Hava Durumu

Depremde, 5 güreşçimiz daha hayatını kaybetti

Türkiye Güreş Federasyonu, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında enkaz altında kalan 5 güreşçinin daha vefat ettiğini açıklandı.

Haber Giriş Tarihi: 10.02.2023 11:33
Haber Güncellenme Tarihi: 10.02.2023 11:33
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Depremde, 5 güreşçimiz daha hayatını kaybetti

Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen deprem tüm Türkiye'yi yasa boğarken, Türkiye Güreş Federasyonu spor camiasından kahreden haber geldi.
ACI HABERİ TGF VERDİ
Türkiye Güreş Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sporcularının kaldığı binanın yıkılması sonrası 5 güreşçinin daha hayatını kaybettiğini duyurdu.TGF'den yapılan açıklamanın tamamı şöyle:
“Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilimizi etkileyen deprem felaketi sonrası Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sporcularının kaldığı binanın yıkılması sonrası 8 evladımız enkazdan kurtarılmış, 4 evladımız vefat etmiş ve 4 evladımızın ise enkaz altında olduğu bilgisini güreş federasyonu olarak camiamız ile paylaşmıştık. Gelen son bilgiler doğrultusunda Kahramanmaraş’ta enkaz altında olan evlatlarımız Eray Şimşek, Halil İbrahim Erdine, Hasan Sarıtürk, Ozan Datlı ve Ahmet Durman’ın vefat ettikleri bilgisini büyük bir üzüntüyle sizlerle paylaşıyoruz. Camiamızın ve aziz milletimizin başı sağ olsun.” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.