Hava Durumu

Bir Ağaç Bir Nefes, Yeşil Türkiye Temiz Gelecek!..

Niğde Tabipler Odası Hıdırlık mevkii Sazlıca yolunda fidan dikti. Bir Ağaç Bir Nefes Yeşil Türkiye Temiz Gelecek, parolasıyla gerçekleşen fidan dikme programına Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, Ak Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun, Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Tabipler Odası Başkanı Doç. Dr. Bülent Çakmak ve tıp öğrencileri katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 15.11.2021 13:29
Haber Güncellenme Tarihi: 15.11.2021 14:08
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Bir Ağaç Bir Nefes, Yeşil Türkiye Temiz Gelecek!..

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü'nde Bereket Ormanı'na binlerce fidan dikilmişti. 724 bin fidan dikiminin ardından Niğde Tabipler Odası da daha yeşil bir Niğde için öğrencileriyle birlikte fidan dikti. 

Yoğun katılımla gerçekleşen fidan dikimine Niğde Protokolü de katıldı. 

Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek ağaçlandırmanın önemine değindiği konuşmasında, fidan dikmenin ülkemiz için faydalarından bahsederken; "Doğayı korumalıyız" mesajı verdi. 

Niğde Tabipler Odası Başkanı Doç. Dr. Bülent Çakmak: "Niğde Tabipler Odası olarak fidan dikmenin önemini biliyoruz. Bizden sonraki nesillere de daha yeşil bir dünya bırakmak için Hıdırlık Mevkiinde fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Katılımlarından dolayı Niğde Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum" dedi. 

 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.