Hava Durumu

Başkent Niğde Vakfı Ankara’da bir ilki gerçekleştirdi!..

Niğdeli üst düzey bürokratlar ile Niğde meslek odaları başkanları ve yöneticilerini bir araya getiren Başkent Niğde Vakfı bürokrat ve vatandaş arasında köprü olmaya devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 14.11.2021 21:40
Haber Güncellenme Tarihi: 14.11.2021 22:08
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Başkent Niğde Vakfı Ankara’da bir ilki gerçekleştirdi!..

İlimize dair konuların masaya yatırıldığı programda, yatırımlar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Programla birlikte; Niğde dışında görevli hemşerimiz üst düzey bürokratların, ilimizin proje ve taleplerine yönelik ihtiyaçlarının karşılanması ve destek olunması amaçlandı.

Gördükleri iletişim sorunları ve dayanışma eksiklikleri üzerine harekete geçtiklerini belirten Başkent Niğde Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Buluş; “Amacımız Niğde’mizin gelişimine katkı sağlamak” dedi.

Başkent Niğde Vakfı ev sahipliğinde düzenlenen organizasyon; Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun, Selim Gültekin ve Ömer Fethi Gürer, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Sahil Güvenlik Komutanı Hemşerimiz Tümamiral Ahmet Kendir ile birlikte Yargıtay üyelerinden, genel müdürlere, daire başkanlarından, çeşitli üniversitelerde görevli akademisyen ve profesörlere kadar çok yoğun katılımla gerçekleşti.

Başkent Niğde Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Buluş;

Başkent Niğde Vakfı yönetimi olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz ziyaretlerimiz kapsamında bürokrat ve hemşerilerimiz arasında iletişim ve dayanışma eksikliği olduğunu gördük. Bu amaçla Niğde’mize katkı için yararlı olacağını düşündüğümüz bürokratlarımızla tanışma ve dayanışma amaçlı bir buluşma organizasyonuyla başlamak istedik. Bu amaçla bürokratlarımızla oda başkanlarımızı bir araya getirmek istedik. Böylece Niğde’mizin kalkınmasına fayda sağlamak istiyoruz. İlerleyen zamanlarda daha geniş katılımlı organizasyonlar da yapacağız.”

 

Organizasyonun hazırlanmasında maddi ve manevi destekleri olanlara teşekkür eden Buluş, şunları ifade etti:

Toplantımıza katılan tüm bürokratlarımıza, organizasyonun hazırlanmasında maddi ve manevi destekleri olan hemşerilerimize, bu buluşmamıza ev sahipliği yaparak organizasyonumuzu destekleyen hemşerimiz iş insanı Sn. Haluk ÇETİNTÜRK beye teşekkür ederim. Ayrıca Vakfımız çalışmalarımızda ve bürokratlar buluşmamızda yanımızda olarak katkı ve desteklerini esirgemeyen Sayın Valimize, Vekillerimize ve Belediye başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ederim”

İlimizde yapılması planlanan projeler ve yatırımlar hakkında fikir alışverişinin bulunulduğu program hatıra fotoğraflarının çekilmesini adından son buldu.

 

 

Haber MURAT KARAKAYA 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.