Hava Durumu

Başkan Özdemir Zabıta Haftası mesajı yayınladı !..

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Haber Giriş Tarihi: 02.09.2022 16:35
Haber Güncellenme Tarihi: 02.09.2022 16:35
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Başkan Özdemir Zabıta Haftası mesajı yayınladı !..

BAŞKAN ÖZDEMİR’DEN ZABITA HAFTASI MESAJI

Başkan Özdemir, Zabıta teşkilatının Belediyenin en önemli birimlerinden birisi olduğunun altını çizerek “Görevini büyük bir özveriyle yerine getiren zabıtalarımızın Zabıta Haftası'nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Başkan Özdemir mesajında; “Belediyemizle vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi gören ve yaptıkları çalışmalarla şehrimizi daha intizamlı ve güvenli bir şehir haline getiren zabıta teşkilatımız, kendilerine verilen vazifeleri büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. 

Kanunlar çerçevesinde yapmış oldukları çeşitli uygulama ve denetimler yoluyla vatandaşlarımızın huzur ve esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlamaktadırlar. Mesai  gözetmeden kendilerine düşen vazifeyi en güzel şekilde yerine getirmektedirler.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle; bu zamana kadar yapmış oldukları çalışmalar için başta Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ndeki mesai arkadaşlarım olmak üzere tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.