Hava Durumu

Başkan Özdemir TYT birincisi Harun Durak’ı ziyaret etti!..

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve Eşi Duygu Özdemir Temel Yeterlilik Testinde, Türkiye birincisi olan Harun Durak ve ailesini evlerinde ziyaret edip tebrik etti.

Haber Giriş Tarihi: 24.07.2023 16:21
Haber Güncellenme Tarihi: 24.07.2023 16:21
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Başkan Özdemir TYT birincisi Harun Durak’ı ziyaret etti!..

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve eşi Duygu Özdemir, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) birinci oturum olan Temel Yeterlilik Testinde (TYT) birincilik elde eden Harun Durak ve ailesini evlerinde ziyaret ederek tebrik etti. Bu gurur verici başarıya imza atan Durak'ın azim ve çalışma örneği, belediye başkanı ve eşi tarafından takdirle karşılandı.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, eşi Duygu Özdemir’le birlikte TYT birincisi Harun Durak'ın ailesinin evine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; “Harun Durak'ın gösterdiği azim ve çalışma disiplinini herkese örnek olacak bir başarı. Bu başarı, sadece Harun'un değil, ailesinin ve öğretmenlerinin de emeğiyle gerçekleşmiştir. Bu yüzden sizleri de tebrik etmek istedik. Harun'un geleceği parlaktır ve inanıyorum ki ülkemizin yetiştirdiği başarılı gençlerden biri olacaktır. Gözleri ışıl ışıl parlayan bu genç kardeşimizi ve yıllarca emek vererek yetiştiren ailesini yürekten tebrik ediyoruz." dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.