Hava Durumu

Başkan Özdemir’den Berat Kandili Mesajı 

17 Mart Perşembe gününü 18 Mart Cuma gününe bağlayan gece olan Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Berat Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi.

Haber Giriş Tarihi: 16.03.2022 10:00
Haber Güncellenme Tarihi: 16.03.2022 10:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Başkan Özdemir’den Berat Kandili Mesajı 

Belediye Başkanı Özdemir; “Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandili’ne yeniden erişmenin sevinci ile Yüce Allah’a hamd ediyorum. Bizleri sancağı altında birleştirip bizlerin kalbini aynı inançla çarptıran Rabbimize şükürler olsun. Üzerimizde esen manevi rüzgarlar kalplerimizde tükenmeyecek olan bir sevginin başlangıcı olsun.


 Bu mübarek günler sosyal hayatımızda kendimize çeki düzen verme ve kim olduğumuzu yeniden hatırlama günleridir.  Yoksulları gözetme, yardıma muhtaçlara el uzatma ve paylaşım, bu güzel vakitlerde daha da ayrı bir önem kazanmaktadır. Bu kutlu gecenin hem ülkemizde hem de bölgemizde yaşanan acılara çare olmasını, sıkıntılarla bunalan ruhlara ve daralan kalplere şifa olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin, milletimizin ve tüm İslam Aleminin Berat Kandili’ni tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.