Hava Durumu

Başkan Özdemir'den Babalar Günü mesajı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Haber Giriş Tarihi: 16.06.2022 11:55
Haber Güncellenme Tarihi: 16.06.2022 11:55
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Başkan Özdemir'den Babalar Günü mesajı

Başkan Özdemir’den Babalar Günü Mesajı
Başkan Özdemir; mesajında şu ifadelere yer verdi,
“Evlerimizin direği olan, evlatlarını geleceğe hazırlamak için her türlü fedakârlığa katlanan, çocuklarının mutluluğunu kendi mutluluğu olarak gören, haklarını maddi hiçbir şekilde ölçemeyeceğimiz ve ödeyemeyeceğimiz babalarımızın babalar gününü en içten duygularımla tebrik ediyorum.
Babalarımız, yaşam boyu bizlere kol kanat geren ve kendi ayaklarımız üzerinde duruncaya kadar bizlere her türlü desteği sağlayan sırtımızı yasladığımız birer karlı dağ gibidirler. 
Yüce Allah Kuran-ı Kerim’de “Rabbin, sadece kendisine kulluk etmenizi ve anne babanıza iyi davranmanızı emretti. Onlardan biri veya ikisi senin yanında yaşlanırsa onlara öf bile deme! Onları azarlama! İkisine de gönül alıcı güzel sözler söyle.
Onlara merhametle ve alçak gönüllülükle kol kanat ger. “Rabbim! Onlar nasıl küçüklükte beni şefkatle eğitip yetiştirdilerse şimdi sen de onlara merhamet göster” diyerek dua et.” Ayetiyle bizlere bu konuda gitmemiz gereken yolu göstermektedir. Bizlere düşen hayırlı evlatlar olmak ve babalarımızın onurunu şerefini her zaman korumaktır. 
Bu duygu ve düşüncelerle, yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren, bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını, aziz vatanımızın bekası için feda eden başta şehit ve gazi babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.