Hava Durumu

Bakanlıktan NÖHÜ öğretim üyesine destek

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Dr. Fatih Diren’in “Baletler Köyü” adlı belgesel film yapım projesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenmeye hak kazandı.

Haber Giriş Tarihi: 20.05.2024 14:16
Haber Güncellenme Tarihi: 20.05.2024 14:16
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Bakanlıktan NÖHÜ öğretim üyesine destek

Kültür ve Turizm Bakanlığının 2024/3 Destekleme Programı kapsamında 191 başvuru arasından desteklenmeye hak kazanan 44 proje arasına giren Dr. Öğr. Üyesi Fatih Diren'in projesi, 135 bin TL destek alacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Diren, proje kapsamında çekimlerin Mersin ve Çorum’da gerçekleşeceğini ifade etti. Yaz döneminde çekimlerin tamamlanacağını belirten Diren, yıl sonunda ise projenin tamamlanacağını söyledi. 
Rektörden Tebrik Mesajı
Belgesel film projesi destek almaya hak kazanan İletişim Fakültesi öğretim üyesi Dr. Fatih Diren’i tebrik ederek başarılar dileyen Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu; ''Üniversitemizin her alanda öne çıkmasının gurur verici. Üniversitemizde bilimsel araştırma, uygulama ve geliştirme faaliyetleriyle birlikte kültür-sanat çalışmaları da aralıksız sürüyor.Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nin ulusal ve uluslararası düzeydeki başarıları, artarak devam edecek.'' dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.