Hava Durumu

Bakan Varank Başkan Özdemir'i ziyaret etti

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve çeşitli programlara katılmak üzere Niğde’ye gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Niğde Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Niğde Belediyesi'nin Organize Sanayi Bölgesinde yenileyerek hizmete soktuğu modern ekmek fabrikasının açılışını yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 22.02.2022 14:47
Haber Güncellenme Tarihi: 22.02.2022 14:51
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Bakan Varank Başkan Özdemir'i ziyaret etti

BAKAN VARANK'TAN BAŞKAN ÖZDEMİR'E ZİYARET

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i makamında ziyaret ederek burada Başkan Emrah Özdemir'den brifing aldı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Belediye Başkanı Emrah Özdemir bir sunum yaparak yaptıkları yatırımlar ve çalışmalarla ilgili bilgi vererek Bakan Varank'tan destek istedi.  

Niğde Belediyesi’nin yenileyerek hizmete soktuğu Modern Ekmek fabrikasının açılışına katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Niğde’yle ilgili yatırımlara destek sözü vererek Başkan Özdemir ve ekibine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ziyaretlerle ilgili olarak açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız sayın Mustafa Varank”ı Belediyemizde misafir ettik. Yaptıklarımızı ve yapmayı iple çektiğimiz projelerimizi konuştuk. Sayın Bakanımızın İlimize yaptığı ziyareti bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir.  Aynı zamanda En modern şekilde yenilenen ekmek fabrikamızın açılışına katılarak bizleri onurlandıran Bakanımıza şehrimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.