Hava Durumu

Antalya’dan Niğde’ye Birincilik Kupası

Antalya’da 28 Mart 2022 tarihinde düzenlenen ve 36 ülkenin katılımı ile gerçekleştirilen Uluslararası Altın Makas Yarışmasına Niğde damgasını vurdu. Niğde’ye 2 madalya birden geldi.

Haber Giriş Tarihi: 06.04.2022 16:47
Haber Güncellenme Tarihi: 06.04.2022 16:47
https://www.medyahabersitesi.com
Antalya’dan Niğde’ye Birincilik Kupası

Uluslararası Altın Makas Yarışmasında Fade Kesim kategorisinde Niğdeli erkek kuaför işletmecisi Emirhan Özdemir 1 kupa ve 1 madalya, Bayan Kuaför işletmecilerinden Şengül Tokmak ise eğitmen olarak katıldığı yarışmada Mastr Clas yaptı ve 2022’nin en iyi sahne show modeli ödülünü aldı.

Kumaş Katlama Sanatı dalında eğitmen olarak sahne alan Şengül Tokmak Niğde’yi başarılı bir şekilde temsil ederken erkek kuaför işletmecisi Emirhan Ōzdemir ise 1.lik kupasını kaldıran isim oldu.

Niğde Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Sinan Bircan düzenlenen yarışmada Niğde’mizi gururlandıran sanatkârlara yaptığı açıklamada teşekkür etti. Bircan; “Niğde sanatkârı gelişen, ilerici, yenilikçi çağdaş sanat anlayışı ile barışık olan ve başarı getiren bütün arkadaşlarımıza meslektaşlarım, şahsım ve yönetim kurulum adına kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

google-site-verification=trBUEZyee7gIbXyiQDk3Xu5XdBWrGr7EqUhGr-Os2pE
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.