Hava Durumu

'Anneden Gelsin' kooperatiflerle buluştu !..

Antalya Kepez Belediyesi tarafından 30 Eylül - 9 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenlenen Kadın Kooperatifleri Festivaline, Niğde 'Anneden Gelsin' projesi ile katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 11.10.2022 10:54
Haber Güncellenme Tarihi: 11.10.2022 10:54
https://www.medyahabersitesi.com
'Anneden Gelsin' kooperatiflerle buluştu !..

Festivale Niğde 'Anneden Gelsin' projesi ile katılım sağlarken, kooperatif ürünlerinin yer alacağı ve tüm Türkiye'ye güvenli ve hızla şekilde ulaşmasını sağlayacak 'Anneden Gelsin' projesi büyük ilgi gördü. 
26 İLDEN 51 KADIN KOOPETARİFİ YER ALDI 
Bu yıl ikincisi düzenlenen ve üreten kadınların yer aldığı festivale  26 ilden 51 kadın kooperatifi katıldı. Türkiye'nin dört bir yanından üreten, üreterek ülke ekonomisine ve aile ekonomisine katkı sağlayan girişimci kadın kooperatifleri festivalle birlikte tanıtıldı. 
İŞ İNSANLARI VE ÜRETEN KADINLAR BULUŞTU 
Antalya'da düzenlenen festivale Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, işinsanları, üreticiler, yerli ve yabancı turistlerle birlikte çok sayıda kooperatif temsilcisi katıldı. Yoğun katılımın sağlandığı festivalle birlikte daha çok dezavantajlı kadın kooperatiflerinin üretim ve istihdama katkı sağlaması bekleniyor. 
'ANNEDEN GELSİN' PROJESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ 
Kadın Kooperatiflerinde üretilen ürünlerin e-ticaret platformu üzerinden hızlı ve kolayca satılmasını sağlayacak 'Anneden Gelsin' projesi, Türkiye'nin dört bir yanından gelen katılımcılarca çok beğenildi.

google-site-verification=trBUEZyee7gIbXyiQDk3Xu5XdBWrGr7EqUhGr-Os2pE
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.