Hava Durumu

Altunbaş adaylığını açıkladı !.

5 yıldır Ak Parti Bor İlçe Başkanlığı yapan Mustafa Altunbaş, 28. Dönem Milletvekilliği Seçimi'nde aday adaylığını açıkladı.

Haber Giriş Tarihi: 17.03.2023 11:48
Haber Güncellenme Tarihi: 18.03.2023 09:56
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Altunbaş adaylığını açıkladı !.

Yaklaşık 5 yıldır Ak Parti Bor İlçe Başkanlığının yanısıra Niğde Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı da yapan Mustafa Altunbaş Ak Parti Niğde Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı. 

Altunbaş: Davanın neferiyim azim ve kararlılıkla çalışacağım 

Mustafa Altunbaş yaptığı açıklamasında şunları söyledi; 

Saygıdeğer Hemşehrilerim;
5 Yılı aşkın bir süredir yürütmekte olduğum Ak Parti Bor İlçe Başkanlığı’ından 28. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı için ayrılmış ve Adaylık müraacatımı yapmış bulunmaktayım.
Değerli Niğde’li hemşehrilerim, AK Partimize gönül vermiş kıymetli yol arkadaşlarım;
Bu süreçte birlikte çalıştığımız, İl Başkanımıza Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, , İl Genel Meclis Üyelerimize, Belediye Meclis Üyelerimize, Ana Kademe İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize , İlçe Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetimlerine, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetimlerine, Belde Başkanlarımız ve Yönetimlerine, Köy Başkanlarımız ve Yönetimlerine, Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimlerine , Sandık Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, Tüm Delegelerimize, Üyelerimize, Önceki Dönem İlçe Başkanlarımıza, Kuruluştan bugüne partimizin çeşitli kademesinde görev alan tüm teşkilat mensuplarımıza, Muhtarlarımıza, STK ve Oda Başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum...
Sn.Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız'ın önderliği ve gösterdiği istikamette hangi görev ve pozisyonda olursak olalım, bugüne kadar nasıl bu davanın bir neferi olarak hizmet ettiysek bundan sonra da bu davanın bir neferi olarak aynı azim ve kararlılık içinde olmanın gerektiği bilinciyle, yılmadan yorulmadan, çalışmaya devam edeceğiz...
2023 seçimlerinde büyük ve güçlü Türkiye için “Türkiye Yüzyılı”na damga vuracak bu sürecin ülkemiz, milletimiz, bölgemiz, Niğde’miz ve partimiz için hayırlı olmasını diliyorum"

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.