”Google ”Google
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ali Cabbar beyaz perdeye mi taşınıyor?..

Son zamanların popüler şarkısı haline gelen ve tüm top listelerini alt üst eden ‘Ali Cabbar’ beyaz perdeye taşınıyor iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Haber Giriş Tarihi: 10.07.2023 15:59
Haber Güncellenme Tarihi: 10.07.2023 15:59
https://www.medyahabersitesi.com
Ali Cabbar beyaz perdeye mi taşınıyor?..

Son zamanlarda şarkılarıyla gündemden düşmeyen ünlü müzisyen Emir Can İğrek, Ali Cabbar' isimli hit şarkısıyla tüm pop listelerini alt üst ederek birinci sırada yer almayı başardı. Emir Can İğrek'in hayat verdiği hikaye, hüzünlü sözleriyle sosyal medyayı kasıp kavurdu. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen bu şarkının hikayesi ise merak konusu oldu.
Emir Can İğrek'in hüzünlü bir hayat hikayesini hayranlarına şarkıyla anlattığı Ali Cabbar için flaş bir iddia ortaya atılarak beyaz perdeye taşındığı iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Film için net bilgiler henüz yok, senaryo yazımına başlanacak olan filmin cast seçimleri ise önümüzdeki haftalarda başlanacağı söyleniyor.


EMİR CAN İĞREK'TEN "FİLM" AÇIKLAMASI!
İğrek "Ali Cabbar" için film iddialarının çıkması üzerine; "Ali Cabbar'la ilgili yapılan paylaşımlar tık aldığı için şarkı hakkında yalan haberlerin çıkması normal. Ben 2019 ve 2021'deki "Nalan" ve "Kor" süreçlerinden dolayı hazırlıklıyım, tecrübeliyim. Sizler de sakin kalınız. Albümün diğer şarkılarını da dinlemeye devam ederek tadını çıkarınız. (film projesinden haberim yok)." açıklamasını yaptı.


ALİ CABBAR HİKAYESİ
Rivayete göre, Tekirdağ'ın küçük bir köyünde yaşayan Ali Cabbar, beş çocuklu ailenin ortanca oğludur. Köydeki düğünlerde babasıyla gırnata çalıyordur. Ali Cabbar yine bir gün gittiği bir düğünde köyünden bir kıza sevdalanır. Ancak kızın ailesi kızı isteyen bir başkasıyla nişanlar. Bir gün babasının 'Al gırnatanı oğlum, akşama düğün var. Yürü Ali Cabbar.' demesi üzerine düğüne doğru yola çıkar. Ali Cabbar, gittiği düğünde gırnatasını çalarken sevdiği kızın evlendiğini görür. Aşkı artık kara sevdaya dönene Ali Cabbar gördüklerinden sonra askere gitmeye karar verir. 6-7 ay sonra ise köye Ali Cabbar'ın şehit düştüğü haberi gelir.

”Google
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.