Hava Durumu

Akgül; Bizim görevimiz, Niğde için en güzelini yapmak

CHP Niğde eski milletvekili aday adayı Mümin Akgül, Medya Haber Sitesi ofisini ziyaret etti. Akgül, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde de bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 16.11.2023 17:33
Haber Güncellenme Tarihi: 16.11.2023 17:33
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Akgül; Bizim görevimiz, Niğde için en güzelini yapmak

Sanayi Bakanlığı eski danışmanlarından, Organize Sanayi Bölgeleri eski Genel Müdür Yardımcısı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde eski milletvekili aday adayı Mümin Akgül Medya Haber Sitesi'ni ziyaret etti. Medya Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Şerife Türkeş'e yaklaşan yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Akgül; ''Yıllardır yürüttüğüm bütün görevlerde Niğde için en güzelini yapmak birinci önceliğim oldu.'' dedi.

Yerel seçimler parti tabanının görüşlerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Mümin Akgül şunları söyledi; ''Bu seçimler hem Niğde hem CHP açısından çok önemli. Hem partimizin yeni Genel Başkanına bir hediye anlamında hem de 20 yıldır CHP'nin kazanamadığı aydın kentimiz Niğde'ye bunu hediye etmemiz gerekiyor. Bence burada yapılacak en önemli şey tüm üyelerin görüşlerinin alınması suretiyle aday belirlenmesidir. CHP güçlü bir partidir. Yönetimin dışında da çok geniş bir kitleye sahiptir. Şayet taban kullanılır ve eğilimleri dikkata alınırsa, ben CHP'nin yerel seçimlerde çok başarılı olacağını düşünüyorum. Bizim görevimiz Niğde için en iyisini yapmak, bu yolda emek vermektir.'' 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.