Hava Durumu

AK Parti’de seçim çalışmaları tam gaz!..

AK Parti Niğde İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz Cumartesi günü Bor Yenimahalle Düğün Salonunda ‘Bor Mahalle Toplantısı’ düzenledi. Coşkulu bir şekilde yapılan toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında sık sık destek sloganları atıldı. 

Haber Giriş Tarihi: 30.04.2023 14:58
Haber Güncellenme Tarihi: 30.04.2023 14:58
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
AK Parti’de seçim çalışmaları tam gaz!..

Yoğun katılımla gerçekleştirilen toplatıya, önceki dönem Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı, 22, 25, 26. Dönem Niğde Milletvekili, Erdoğan Özegen, AK Parti M. Vekili Adayları Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Yavuz Ergun, İbrahim Baloğlu, Niğde İl Başkanı Nuri Ayduğan, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, İl Özel İdare Başkanı Nusret Teksin’in yanı sıra teşkilat mensupları ve çok sayıda mahalle sakinleri toplantıya katıldılar.


ELVAN’DAN 14 MAYIS MESAJI
Önceki dönem Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye hep birlikte sahip çıkacaklarını açıkladı. 
Bizler vatan deyince, millet deyince ve hele hele ay yıldızlı bayrak deyince titreyen bir milletiz. Bizim için önce vatan gelir. Çünkü bizim başka gidecek bir yerimiz yok. Vatanımıza milletimize hepimiz sahip çıkacağız. 14 Mayıs seçimine çocuklarımızın, torunlarımızın, gençlerimizin seçimi diyoruz. Amerika Birleşik Devleti (ABD) 14 Mayıs seçimi asrın seçimi diye dillendiriyor. Amerika basını, kandil, PKK Recep Tayyip Erdoğan’ın gitmesi gerektiğini söylüyor, bunların derdi belli. Muhalefet şu son zamanlarda neden PKK terör örgütü diyemiyor, PYD terör örgütü diyemiyor? Bizim göbeğimizde bir terör devleti kurmak istiyorlar, kimler kurmak istiyor bunu biliyorsunuz. Terör devleti kurmak isteyenlere izin verecek misiniz? Dikkat ederseniz dünyada Cumhurbaşkanımız kadar dirayetli insan yoktur. Cumhurbaşkanımıza hep birlikte sahip çıkacağız, partimize sahip çıkıp bir bütün olacağız. Hem cumhurbaşkanlığını alacağız, hem de mecliste güçlü olacağız.” dedi. 
 


“NİĞDE ÜRETİM ŞEHİRLERİNDEN BİRİSİ OLACAK”
Lütfi Elvan, konuşmasının devamında Niğde’nin Orta Anadolu’nun üreten şehirlerinden bir tanesi olacağını belirtti. 
Elvan, “Niğde bizim Orta Anadolu’nun en önemli şehirlerinden birisidir. Orta Anadolu’nun üretim şehirlerinden bir tanesi olacak. Neden mi? Demir yolu bağlantılılarını sağlayıp Mersin’e kadar indireceğiz. Güçlü bir otobanımız var ve artık Marmara Bölgesinde üretim yapmak çok maliyetli, ama bu bölge son derece bakir. O yüzden cazibe merkezi olmaya aday. Bu bölgede yüz binler istihdam edilecek. Bu gelişmelere diğerlerinin pek aklı ermez onu söyleyeyim. Duble yollar yapıyoruz, otoyollar yapıyoruz, tüneller açıyoruz onlar siz betona yatırım yapıyorsunuz diyor.” şeklinde konuştu. 
“CUMHURBAŞKANIMIZ YENİ YÜZYILIN YENİ CUMHURBAŞKANI OLACAK”
Toplantıda konuşan Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimin Anadolu’nun yeniden ayağa kalkma seçimi olacağını ifade etti. 
Özegen, “14 Mayıs ülkemizin aydınlık yarınları için yeni yüzyılı için yeni bir başlangıç olsun. Bu seçim çok önemli. Bu seçim tarihi bir seçim. Bu seçim sadece önemli sadece tarihi değil, bu seçim bu ülkenin geleceği için hayat ve memat meselesidir. Gençlerimize, çocuklarımıza bir ülkemi bırakacağız yoksa etrafımızda örnek almamız gereken Irak gibi, Suriye gibi ülkemi bırakacağız. Bu seçim, sen ben kavgası seçimi değil, bu seçim siyasi tercihlerin, renklerin, etnik kökenlerin, mezheplerin ayrıştığı seçim değil,  bu seçim Anadolu’nun 700 yılda yeniden ayağa kalkma seçimidir. 15 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımız ilk turda Yeni Yüzyılın Yeni Cumhurbaşkanı olacak inşallah.” diye konuştu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.