Hava Durumu

1.Sanat ve Tasarım Günleri – Köprü Programının Açılışı Yapıldı

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık Fakültesi ve Türk Müziği Devlet Konservatuvarı tarafından organize edilen, “1.Sanat ve Tasarım Günleri – Köprü” programının açılışı yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 25.05.2022 10:17
Haber Güncellenme Tarihi: 25.05.2022 10:17
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
1.Sanat ve Tasarım Günleri – Köprü Programının Açılışı Yapıldı

Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezimizdeki açılışa, Rektör Yardımcsı Prof. Dr. Hamdi Doğan, Niğde protokolü ve çok sayıda davetli ile öğrenci katıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hamdi Doğan buradaki konuşmasında, 1.Sanat ve Tasarım Günleri – Köprü programında, sanat ve tasarım konularının derinlemesine işleneceğini ifade ederek birçok etkinlik ile adeta bir festival havasında geçecek olan bu programa tüm öğrencilerimizi davet ettiğini söyledi.

Üniversite yönetiminin dün olduğu gibi bugün de sanata ve sanatçıya destek olmaya devam edeceğini aktaran Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hamdi Doğan, programda emeği geçenlere teşekkür etti.

Prof. Dr. Murat Çerkez’in “Türk Mimarisinde Bir Usta: Mimar Sinan” adlı konferans konuşması ve Oda Müziği Konseri ile devam eden 1.Sanat ve Tasarım Günleri – Köprü programımız, 25 Mayıs Çarşamba günü akşam 17.00’ye kadar çeşitli etkinliklerle sürecek.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.