Hava Durumu

EYT'lilere ikramiye müjdesi!..

Niğde Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nail Van, ''Nisan ayı içerisinde gelir ve aylık bağlama işlemi sonuçlanan ve aylık başlangıç tarihi 30 Nisan öncesinde olan sigortalı ve hak sahiplerinin Ramazan Bayramı ikramiyeleri ise 9 Mayıs 2023 tarihinde ödenecektir.” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 08.05.2023 10:25
Haber Güncellenme Tarihi: 08.05.2023 10:25
https://www.medyahabersitesi.com
EYT'lilere ikramiye müjdesi!..

Geçen ay emekli aylığı bağlama işlemi tamamlanan ve maaş alma tarihi 30 Nisan'dan önce olan EYT'lilere ilk ikramiyeler yarın ödeniyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Niğde Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nail Van; ‘‘Kurumumuz tarafından 5510 sayılı Kanun ve ilgili mevzuat uyarınca gelir ve aylık ödemesi yapılanlara, bayramın içinde bulunduğu ayda gelir ve aylık alma şartıyla, Ramazan ve Kurban bayramlarında ikramiye ödenmektedir. 2023 yılı Mart ayı öncesinde gelir ve aylık almakta olanlar ile Mart ayı içerisinde gelir ve aylık bağlama işlemleri tamamlananların Ramazan Bayramı ikramiyeleri 14-19 Nisan 2023 tarih aralığında ödenmiştir.

Nail Van (Niğde Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü)

İKRAMİYELER YARIN ÖDENİYOR

Nisan ayı içerisinde gelir ve aylık bağlama işlemi sonuçlanan ve aylık başlangıç tarihi 30 Nisan öncesinde olan sigortalı ve hak sahiplerinin Ramazan Bayramı ikramiyeleri ise 9 Mayıs 2023 tarihinde ödenecektir.” dedi. 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.